KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904170
nr 1590 4170
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1894, Fruktstilleben. Olja på duk, 49x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x86 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:51:40
14/1 18:24:12
700 kr
15/1 16:39:08